کمپانی ساعت ریتم با هدف ایجاد یک «سوئیس شرقی» در سال ۱۹۵۰ در ژاپن بنیان نهاده شد. رشد و توسعه این برنده به حدی خوب بود که در سال ۱۹۶۰ وارد بورس توکیو شد. ساعت ریتم یکی یکی پله های موفقیت را پشت سر گذاشت و از سال ۱۹۶۹ تولید محصولات دیواری و رومیزی برای برند سیتیزن را به عهده گرفت. در طی این سال ها تجربه های متفاوتی را رقم زد و تا اینکه در سال ۲۰۱۳ نشان No.1 را که به معنای برترین تولیده کننده ساعت در جهان است، دریافت کرد.

[read “ادامه مطلب”]

ساعت برند ریتم

برند ریتم به عنوان رهبر تولید ساعت در جهان تا اکنون بیش از ۶۰۰ میلیون محصول خود را در بیش از ۹۰ کشور دنیا به فروش رسانده است. تولید محصولات ریتم در چندین کشور مثل ژاپن، آلمان، ویتنام، تایوان، چین و … انجام می‌شود.

گستره محصولات ریتم بسیار زیاد است، از ساعت های آلارم دار ۵x۵ سانتی‌متری تا ساعت های ایستاده ی ۲.۵ متری مکانیکی، از ساعت های دیواری ساده تا ساعت های جادویی، از ساعت های حمام تا ساعت های کنسولی و لوکس برای اتاق نشیمن.

مهم‌ترین اصل برند ریتم

همواره مهم‌ترین اصل ریتم، تولید محصولاتی است که استفاده از آن برای مشتریان لذت بخش باشد. به همین دلیل همواره سخت گیرانه ترین مراحل تولید و کنترل کیفیت را دارا بوده است. این برند علاوه بر تولید با کیفیت خدمات پس از فروش مناسب را نیز یک اجبار می‌داند. به همین دلیل است که ساعت ریتم به عنوان برندی جهانی طی ۷۰ سال اخیر در صنعت ساعت جهان درخشیده است.

[/read]

پلاتین واچ » ریتم
هیچ محصولی یافت نشد.